Izba Skarbowa za 3 lata będzie miała nowy, 11 piętrowy budynek przy ul. Powstańców Śląskich 24 – 26, między parkingiem EPI a pierwszym z galeriowców. Właśnie został ogłoszony przetarg, który ma wyłonić wykonawcę prac.
Nowa siedziba Izby Skarbowej we Wrocławiu będzie się składała z budynku administracyjno – biurowego wraz z parkingiem podziemnym i budynku konferencyjnego.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze