Reklama

Bogdan Zdrojewski wystartuje w wyborach prezydenckich?

29/04/2018 12:32

Powoli ogłaszani są kolejni kandydaci, którzy wystartują w jesiennych wyborach na prezydenta Wrocławia. Mamy już m.in. Kazimierza Ujazdowskiego z PO i Mirosławę Stachowiak-Różecką z PiS czy Michała Jarosa i Jerzego Michalaka, a niewykluczone, że do tego grona dołączy Bogdan Zdrojewski. - To ostateczność, ale dla dobra miasta jestem w stanie dużo poświęcić - mówi polityk w wywiadzie dla Super Expressu.

- Kandydat powinien łączyć opozycję i tym samym mieć realne szanse na wygraną. W mojej opinii Kazimierz Ujazdowski ją podzielił - mówi Super Expressowi Zdrojewski, który piastował już funkcję prezydenta Wrocławia w latach 1990-2001. Europoseł uważa, że ciężko znaleźć kandydata, który mógłby być wspólnym przedstawicielem opozycji. Stąd też pomysł, żeby on sam wystartował. - To ostateczność, ale dla dobra miasta jestem w stanie dużo poświęcić - zaznacza.


BOGDAN ZDROJEWSKI: WROCŁAW POTRZEBUJE KANDYDATA, KTÓRY BĘDZIE GODZIŁ RÓŻNE ELEKTORATY

Reklama

Jeśli Bogdan Zdrojewski faktycznie zdecyduje się na start w wyborach, może okazać się ich czarnym koniem. Kandydatura Zdrojewskiego miałaby być korzystniejsza niż Ujazdowskiego, ale oznaczałaby też, że europoseł odejdzie z PO i wystartuje w wyborach jako kandydat niezależny.


prochu

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości