Reklama

Bomba w urzędzie? Pracownicy nie mogli wejść do budynku

21/04/2021 09:34

W środę rano ogłoszono alarm bombowy w urzędzie wojewódzkim. Na miejscu interweniowała policja, a świadkowie relacjonują, że na czas akcji do budynku nie wpuszczono przychodzących do pracy urzędników. 

– Służby zweryfikowały i sprawdziły budynek. Podjęto niezbędne czynności w celu zapewnienia bezpieczeństwa wszystkim osobom przebywającym w urzędzie – mówi Aleksandra Osman, rzeczniczka prasowa wojewody dolnośląskiego. 


Urząd przeszukiwali policjanci. Okazało się, że w budynku nie było bomby. O odz. 9 urząd został ponownie otwarty, a przed 10 zakończyła się akcja policji. 


Świadkowie relacjonują, że z uwagi na to, że do zdarzenia doszło w godzinach porannych, na czas akcji nie wpuszczano do niego pracowników i petentów.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości