Reklama

Dni Dewelopera w Hotelu Scandic

12/09/2011 00:00

Prelekcje urzędników, ekonomistów i specjalistów rynku nieruchomości czekają na uczestników „Dni Dewelopera 2011”. To druga edycja konferencji – tym razem odbędzie się ona już 23 września w Hotelu Scandic.

Na liście gości znaleźli się m.in. przedstawiciele firm deweloperskich, Urzędu Miasta, spółek miejskich, szefowie banków i instytucji kredytowych oraz osoby związane z rozwojem Wrocławia.

Wśród prelegentów jest m.in. wiceprezydent Wrocławia Adam Grehl, architekt miasta Piotr Fokczyński, prof. Jacek Łaszek, Kazimierz Kirejczyk, a także przedstawiciele PZFD i inicjatywy Budujemy Wrocław.

Część konferencyjna rozpocznie się w godzinach porannych. Część merytoryczną zakończy lunch, który będzie okazją do wymiany poglądów oraz nawiązania relacji biznesowych.

Budujemy Eko Wrocław: Dni Dewelopera 2011 to druga edycja wydarzenia, którą lokalna inicjatywa Polskiego Związku Firm Deweloperskich - Budujemy Wrocław rozpoczęła jesienią 2010 r.

Dni Dewelopera to najważniejsza impreza traktująca o rynku nieruchomości we Wrocławiu i jedna z ważniejszych w kraju.

Współorganizatorami wydarzenia są Narodowy Bank Polski i Zachodnia Izba Gospodarcza.


inf. prasowa, tm

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości