Prelekcje urzędników, ekonomistów i specjalistów rynku nieruchomości czekają na uczestników „Dni Dewelopera 2011”. To druga edycja konferencji – tym razem odbędzie się ona już 23 września w Hotelu Scandic.
Na liście gości znaleźli się m.in. przedstawiciele firm deweloperskich, Urzędu Miasta, spółek miejskich, szefowie banków i instytucji kredytowych oraz osoby związane z rozwojem Wrocławia.
Wśród prelegentów jest m.in. wiceprezydent Wrocławia Adam Grehl, architekt miasta Piotr Fokczyński, prof. Jacek Łaszek, Kazimierz Kirejczyk, a także przedstawiciele PZFD i inicjatywy Budujemy Wrocław.
Część konferencyjna rozpocznie się w godzinach porannych. Część merytoryczną zakończy lunch, który będzie okazją do wymiany poglądów oraz nawiązania relacji biznesowych.
Budujemy Eko Wrocław: Dni Dewelopera 2011 to druga edycja wydarzenia, którą lokalna inicjatywa Polskiego Związku Firm Deweloperskich - Budujemy Wrocław rozpoczęła jesienią 2010 r.
Dni Dewelopera to najważniejsza impreza traktująca o rynku nieruchomości we Wrocławiu i jedna z ważniejszych w kraju.
Współorganizatorami wydarzenia są Narodowy Bank Polski i Zachodnia Izba Gospodarcza.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze