Reklama

Działka po Cuprum ma nowego właściciela. Co tam powstanie? [ZDJĘCIA]

16/04/2021 12:02

Nowego właściciela działki, zajmowanej przed wyburzeniem przez biurowiec Cuprum, KGHM szukało od lipca ubiegłego roku. Nieruchomość kupiła firma Skanska. 

Sprzedany przez KGHM VII Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych spółce Skanska teren położony jest przy skrzyżowaniu Legnickiej z Sokolniczą, a jego powierzchnia to 9 667 mkw. Wstępnie planowany był tutaj dwufazowy kompleks biurowego na 31 800 mkw. GLA. Dolne kondygnacje budynków miały zostać przeznaczone na lokale handlowo-usługowe. Koncepcja ta jest zgodna z planem zagospodarowania przestrzennego działki.


- Jesteśmy właścicielem nieruchomości przy placu Jana Pawła II. Na tym terenie planujemy zrealizować kolejny projekt biurowy  Skanska, jednak nie podjęliśmy jeszcze decyzji co do finalnego kształtu inwestycji. Na szczegóły jest jeszcze za wcześnie - mówi Artur Mamrot, menadżer projektu w spółce biurowej  Skanska.

Reklama

Działka jest obecnie niezabudowana - poprzedni budynek Cuprum, który ją zajmował, wyburzono blisko 6 lat temu. 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości