Reklama

Fałszywy alarm bombowy w urzędzie wojewódzkim. Zatrzymano podejrzanego

22/04/2021 17:36

Policjanci zatrzymali 23-latka podejrzewanego o wywołanie fałszywego alarmu bombowego w urzędzie wojewódzkim. Mężczyzna został zatrzymany i grozi mu kara do 8 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w środę, 21 kwietnia, przed godz. 6 rano. Do Centrum Powiadamiania Ratunkowego zadzwonił z prywatnego numeru mężczyzna, który twierdził, że w siedzibie urzędu wojewódzkiego znajduje się bomba.

Z budynku ewakuowanych zostało kilkanaście osób, a do pracy nie wpuszczono blisko 300 urzędników, którzy przyszli do pracy.


– Policjanci wraz z funkcjonariuszami innych służb sprawdzili wszystkie pomieszczenia i nie ujawnili żadnych materiałów wybuchowych – mówi sierżant Aleksandra Rodecka z KMP we Wrocławiu.

Reklama

Po kilkudziesięciu minutach funkcjonariusze z pionu kryminalnego ustalili, że sprawcą jest prawdopodobnie 23-letni mieszkaniec Wrocławia. Mężczyzna został zatrzymany. Grozi mu kara nawet do 8 lat więzienia.


Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości