W sobotę, 25 lipca, na terenach zielonych przy Stadionie Wrocław odbędzie się plenerowy festyn charytatywny, z którego całkowity dochód zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację Mii Kurtuldu z Wrocławia. Mia cierpi na rdzeniowy zanik mięśni i potrzebuje najdroższego leku świata, którego koszt to ponad 9 mln złotych.
Na sobotę organizatorzy przygotowali bogaty program animacyjny dla dzieci w każdym wieku, dmuchańce, spotkanie z patrolem konnym policji, konkursy z nagrodami dla dzieci i dorosłych, a także wystawę samochodów wyścigowych i możliwość przejażdżki po mieście Ikarusem 260.
Tego dnia odbędzie się również kiermasz domowych ciast i przetworów, książek, płyt i zabawek dla dzieci.
Piknik rozpocznie się o godzinie 14 i potrwa do ok. 20. Organizatorem są wolontariusze Fundacji Potrafię Pomóc.
O godzinie 21.30, zaplanowano pokazu filmu „Teraz albo nigdy”. Tym razem projekcja odbędzie się w kinie plenerowym na terenach zielonych obok Stadionu Wrocław. Część dochodu z seansu również trafi na konto Mii Kurtuldu z Wrocławia. Mia cierpi na rdzeniowy zanik mięśni i potrzebuje najdroższego leku świata, którego koszt to ponad 9 mln złotych. Zbiórka na leczenie dziewczynki kończy się za tydzień, a zebrać trzeba jeszcze ponad 2 i pół miliona złotych.
Wejście na piknik znajduje się od strony ul. Królewieckiej. Tam także dostępny będzie parking dla zmotoryzowanych. Cena biletu na kino plenerowe to 25 złotych za osobę. Liczba miejsc jest ograniczona. Można je kupować za pośrednictwem strony internetowej.
Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się tutaj a o zbiórce tutaj.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze