Reklama

Funkcjonariusze KAS zabezpieczyli nielegalne automaty do gier i ponad 46 tys. złotych

16/06/2021 13:21

Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej przeprowadzili kontrole w lokalach, w których prowadzone były nielegalne salony gier. Podczas działań zabezpieczyli 75 automatów do gier i ponad 46 tys. zł.

Kontrole zostały przeprowadzone w kwietniu i maju w lokalach m.in. we Wrocławiu, Polkowice, Głogowie i Świdnicy.


– Skontrolowane punkty znane były już funkcjonariuszom, wielokrotnie prowadzano w nich czynności skutkujące zatrzymaniem nielegalnych automatów do gier hazardowych – mówi Agnieszka Rzeźnicka-Gniadek z Izby Administracji Skarbowej we Wrocławiu.

I dodaje, że jako dowody w sprawie zabezpieczone zostały pieniądze w kwocie 46.225 zł oraz 75 automatów do gier. Funkcjonariusze przekazali je do magazynu depozytowego.

– Przypominamy, że oferowanie nielegalnych gier hazardowych w Polsce zagrożone jest wysokimi karami finansowymi oraz karą pozbawienia wolności do lat 3 – podkreśla Agnieszka Rzeźnicka-Gniadek.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości