Reklama

Informator muzyczny 4871 jest już na mieście!

04/03/2011 00:00

Darmowy trzymiesięcznik 4871 to nowe, muzyczne oblicze Wrocławia. Jeśli kochacie muzykę i jesteście wciąż spragnieni najnowszych wieści ze świata wrocławskich dźwięków, rozglądajcie się już teraz. W najnowszym numerze czeka na Was m.in. wywiad z Bartoszem Porczykiem, felieton Konrada Imieli oraz recenzja pióra Maćka Kurowickiego z Hurtu.

Celem Informatora 4871 jest bycie wszędzie tam, gdzie Wrocław spotyka się z muzyką. Dlatego właśnie 4871 to przestrzeń zarówno dla docenionych muzycznie nazwisk, jak i dla debiutantów, o których będzie dopiero głośno. Wspólnym mianownikiem i jednych, i drugich jest Wrocław. I muzyka. Bo ona jest najważniejszym bohaterem tej opowieści.



Najnowsze wydanie trafiło właśnie do wszystkich pulsujących muzyką miejsc we Wrocławiu. A w nim m.in.: obszerny wywiad Bartoszem Porczykiem o jego płytowym debiucie, felieton Konrada Imieli, szczegółowy kalendarz koncertowy Wrocławia, prezentacja utalentowanych „młodych gniewnych”, stojących u progu kariery, muzyczne rekomendacje Bente Kahan i lidera Hurtu oraz opowieści mistrza miejskiego tanga i ciętej riposty – Michała Augustyniaka.




js/mat.pras.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości