We wtorek, przed godz. 14, jadący na sygnale wóz strażacki zderzył się z osobową mazdą. Nikt nie został ranny, ale na skrzyżowaniu ulic Ojca Beyzyma i Hallera są utrudnienia w ruchu.
– Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że jadący na sygnale kierowca wozu strażackiego wjechał na skrzyżowanie, gdzie doszło do kolizji tego pojazdu z mazdą – mówi sierżant sztabowy Krzysztof Marcjan z KMP we Wrocławiu.
W wyniku tego zdarzenia nikt nie został ranny. Obaj kierowcy byli trzeźwi, a strażacy jechali na akcję na ulicę Gajowicką.
Do czasu odholowania uszkodzonj mazdy na skrzyżowaniu ulic Ojca Beyzyma i Hallera miały miejsce utrudnienia w ruchu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze