Jest pozwolenie na budowę drugiej restauracji na Odrze: przy południowym brzegu wyspy Słodowej. Inwestor nie chce jednak zdradzić kiedy ją uruchomi.
Trzy tygodnie temu pisaliśmy Wam, że od jesieni Wrocław będzie miał ponownie restaurację na wodzie. Stanie ona przy hotelu Tumskim (możecie zobaczyć ją na wizualizacji) i już jesienią klienci będą mogli korzystać z jej oferty. Teraz jest już pozwolenie na budowę drugiego takiego obiektu.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze