Reklama

Kierowca zostawił samochód na środku skrzyżowania i zaczął uciekać pieszo

22/04/2021 13:39

Mężczyzna zostawił samochód na środku ruchliwej ulicy i zaczął uciekać pieszo. Powód? Zobaczył jadący za nim radiowóz.

Podczas patrolu, tuż przed oznakowanym radiowozem, zatrzymał się kierujący citroenem. Mężczyzna zostawił samochód na środku jezdni jednego z ruchliwych skrzyżowań Starego Miasta i zaczął uciekać ulicą Braniborską.


Policjanci ruszyli w pościg za mężczyzną i po przeskoczeniu płotu ośrodka medycznego zatrzymali 54-letniego wrocławianina. Jak wykazało badanie alkomatem, miał ponad promil alkoholu w organizmie.


– Wrocławianin jeszcze przed badaniem alkomatem przyznał się do spożywania alkoholu oraz do tego, że jego zachowanie było podyktowane obawą przed konsekwencjami. Jego prawo jazdy zostało zatrzymane, a pojazd odholowany na parking strzeżony – mówi st. sierż. Paweł Noga z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu. 

Reklama

Kierowca citroena z kajdankami na rękach trafił na najbliższy komisariat policji. Tam kolejne badanie alkomatem wykazało już ponad 2 promile alkoholu. Grozi mu teraz kara nawet do dwóch lat pozbawienia wolności.


ks/mat. prasowe

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości