Reklama

Kolejna awaria ciepłownicza we Wrocławiu. Te osiedla nie mają ciepłej wody i ogrzewania

01/03/2026 09:21

Duża awaria Fortum we Wrocławiu. Przez całą niedzielę i poniedziałek mieszkańcy kilku wrocławskich osiedli nie będą mieli ciepła oraz dostępu do ciepłej wody. W centrum miasta doszło do awarii magistrali.


Wiadomo, że doszło do awarii magistrali ciepłowniczej w komorze ciepłowniczej u zbiegu ulic Sienkiewicza i Reja we Wrocławiu. Od szóstej rano w niedzielę 1 marca ciepłej wody i ogrzewania nie mają mieszkańcy Biskupina, Sępolna, Dąbia i Bartoszowic.

- Nastąpią zakłócenia, aż do całkowitego zaniku w dostawie ciepłej wody oraz ogrzewania - poinformowało w niedzielny poranek Fortum. - Służby techniczne prowadzą intensywne działania mające na celu jak najszybsze usunięcie awarii - dodaje spółka. Ciepło i ciepła woda mają wrócić dopiero w poniedziałek 2 marca, do godziny 18.

Reklama

 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 01/03/2026 09:38
Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Qutass 2026-03-01 12:55:55

    Brawo Fortum. Nie ma zimy, byście nie zaliczyli awarii, która wyłącza ciepło na kilku osiedlach jednocześnie. Ale teraz to już się naprawdę postaraliście. Czemu latem w ciepłej porze nie prowadzicie prac które wykluczyły by takie awarie?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości