Reklama

Kolejni sportowcy wspierają akcję Impelu Wrocław "Siła w zielonym"

24/05/2018 13:46

Trwa akcja crowdfundingowa, która ma umożliwić Impelowi Wrocław start w kolejnym sezonie Ligi Siatkówki Kobiet. Jak dotąd projekt wsparło ponad stu dwudziestu kibiców, w tym znani sportowcy i działacze, m.in. Maciej Zieliński, Bartosz Kurek czy Carolina Costagrande.

Projekt wystartował na początku maja. Jego zadaniem jest zbudowanie podstaw pod budżet klubu na kolejny sezon Ligi Siatkówki Kobiet. Jako pierwszy cel obrano sobie zebranie 100 000 złotych, które pozwoliłyby na zgłoszenie zespołu do rozgrywek o mistrzostwo Polski.


Do tej pory akcję wsparło 120 kibiców, którzy w zamian za pomoc w zebraniu środków finansowych mogą wybrać ciekawe nagrody. Wśród gadżetów przygotowanych dla osób wspierających można znaleźć m.in. klubowe kubki, szaliki i koszulki. Dużym powodzeniem cieszą się repliki koszulek meczowych Impelek, a najchętniej wybieraną nagrodą jest bilet dla podopiecznych Domu Dziecka. Kibic odwiedzając stronę projektu zostawia na niej średnio 140 złotych.

Reklama

Wśród osób, które wsparły projekt można znaleźć wybitne polskie siatkarki m.in. Agatę Sawicką, Annę Werblińską, Dominikę Sobolską oraz Joannę Wołosz, byłego zawodnika koszykarskiego Śląska Macieja Zielińskiego, Bartosza Kurka czy Carolinę Costagrandę. Klub ruszył także z projektem ambasadorskim. Pierwszymi ogłoszonymi ambasadorami zostały Natalia Murek i kapitan reprezentacji Polski - Agnieszka Kąkolewska. Obie na rzecz projektu przekazały niespodzianki dla kibiców. Koszulka reprezentacyjna Natalii Murek została wykupiona w niespełna 24 godziny. Kolejnymi ambasadorkami zostały Katarzyna Mroczkowska i Katarzyna Skowrońska-Dolata. Koszulka, którą przekazała na akcję Skowrońska-Dolata została wykupiona w 3 (!) minuty, od momentu ogłoszenia informacji.


Oprócz akcji na platformie Fans4Club, w mediach społecznościowych trwa #GreenChallenge - wyzwanie, na które coraz częściej odpowiadają nie tylko kibice Impelu Wrocław. By podjąć rękawicę należy wykonać zdjęcie lub nagrać krótkie wideo w otoczeniu zieleni.

Reklama

Akcja potrwa jeszcze trzy tygodnie, a na razie zebrano ponad 17 tysięcy złotych.


prochu

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości