Nawet cztery tysiące nowych pracowników może we Wrocławiu zatrudnić koncern Nokia Siemens. Polska jest jedynym krajem, w którym koncern miałby otworzyć Global Service Delivery Centre (centrum usług telekomunikacyjnych), ale na razie nie wybrano jeszcze miasta. Decyzja o rozpoczęciu walki ma zapaść na początku przyszłego roku.
O planach koncernu pisze „Puls Biznesu”:Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze