Dlaczego pytają nas, czy jesteśmy za PiS-em czy Platformą, a nie pytają, czy chcemy przyjmować miliony Ukraińców - wołał w środę we Wrocławiu Sławomir Mentzen, kandydat Konfederacji na prezydenta. Na jego wiec na Rynku przyszło kilkaset osób. Duża frekwencja była też na wcześniejszych dolnośląskich spotkaniach Mentzena - w Miliczu i Trzebnicy.
- Od 20 lat żyjemy w systemie Popisu, to prawie całe moje dorosłe życie. Dwóch starszych panów poróżniło się o detale i podzielili między siebie Polskę. Zbudowali dwa zwalczające się plemiona: mafię i sektę. Skłócili Polaków, poróżnili ich rodziny. Przez 20 lat ręka w rękę komplikowali podatki, oddawali Unii Europejskiej nasze kompetencje, rozbrajali armię. Polacy są bez przerwy pytanie czy są za PiS-em czy za Platformą. Przecież nie ma żadnej różnicy - mówił Sławomir Mentzen.
- Dlaczego Polak chcąc iść do lekarza, musi płacić składkę zdrowotną, a Ukrainiec nie musi? Niemcy by na to w życiu nie pozwolili!. Ale my mamy rząd frajerów. Polskie podatki powinny iść na potrzeby Polaków, a nie sąsiadów - wołał kandydat na prezydenta.
- Musimy przypilnować nasz rząd, żeby w Polsce było bezpiecznie. Niemiecka policja cały czas podrzuca nam nielegalnych migrantów. Tusk nic z tym nie robi - przekonywał wyborców. Partia Tuska i Trzaskowskiego szantażuje samorządy, że jeśli chcą pieniądze europejskie, to w pakiecie z niemieckimi migrantami. Tym ludziom nigdy w nic nie można wierzyć. Oszukają was, a później powiedzą że czasy się zmieniły i świat się zmienił - groził.
Na czwartek Mentzen zaplanował wiece w Wołowie i Środzie Śląskiej.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Wrocław nie głosuje na tego typa co gada o podatkach, a nie ma o nich zielonego pojęcia i nie głosuje na tego typa, co chce kobietom zgotować piekło. Wrocław nie głosuje też na PO-PiS. Mamy racjonalny wybór, który faktycznie może przynieść zmiany, bo ten człowiek mówi jako jedyny o konkretach: Adrian.
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
Wrocław nie głosuje na tego typa co gada o podatkach, a nie ma o nich zielonego pojęcia i nie głosuje na tego typa, co chce kobietom zgotować piekło. Wrocław nie głosuje też na PO-PiS. Mamy racjonalny wybór, który faktycznie może przynieść zmiany, bo ten człowiek mówi jako jedyny o konkretach: Adrian.
Wrocław głosuje na Mentzena. Dość mamy PO-PiSu. Pozdrawiam.
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.