Reklama

Męskie Granie odbędzie się w nowej formule

12/06/2020 13:32

Męskie Granie nie odbędzie się w tym roku w tradycyjnej formie. Ze względu na pandemię koronawirusa impreza przeniosła się do internetu.

W ubiegłym roku, z uwagi na olbrzymie zainteresowanie Męskim Graniem podjęto decyzję o powiększeniu koncertowych lokalizacji. W związku z tym wrocławska edycja tego wydarzenia została przeniesiona ze znajdującej się przy Hali Stulecia Pergoli na Tor Wyścigów Konnych Partynice. Tegoroczna edycja również miała się tam odbyć, ale na przeszkodzie stanął koronawirus.


– Ze względu na koronawirusa nie mogliśmy zorganizować jedenastej edycji Męskiego Grania tak, jak byśmy chcieli – mówi Dorota Nowakowska, kierownik marki Żywiec. – Wiemy jednak, że tysiące fanów co roku czekają na singiel wykonywany przez Męskie Granie Orkiestra, dlatego uznaliśmy, że nie możemy zrezygnować z tego elementu. Dodatkowo postanowiliśmy odpowiedzieć na prośby miłośników trasy i udostępnić im treści z ubiegłych lat – wszystko w interaktywnej formule Studia Ż – dodaje.

Reklama

W sobotę, 13 czerwca o godz. 19, usłyszeć będzie można ubiegłoroczną Orkiestrę Orkiestr. Gośćmi premierowego odcinka będą: Monika Brodka, Wojciech Waglewski, Andrzej SmolikKrzysztof Zalewski, a o ich wspomnienia z trasy Męskiego Grania zapyta ich Katarzyna Nosowska.


Spotkanie będzie transmitowane na żywo na Facebooku oraz na kanale Męskiego Grania na YT.


Organizatorzy zapowiadają, że kolejne niespodzianki zostaną ujawnione wkrótce.


Przypomnijmy, że w ubiegłym roku gwiazdami imprezy byli m.in. Katarzyna Nosowska, Krzysztof ZalewskiPaulina Przybysz.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości