W piątkowy poranek na ulicy Nowodworskiej doszło do rozboju. Policja prowadzi tam działania operacyjne.
Nasz czytelnik w piątek około godz. 8:30 zauważył, że na ulicy Nowodworskiej pojawiły się dwa radiowozy i karetka pogotowia. – Były tam taśmy ograniczające i sporo policji – mówi czytelnik. – To budynek prostopadły od ulicy, na jego dole znajduje się sklep – dodał.
Wojciech Jabłoński z dolnośląskiej policji potwierdził, że faktycznie doszło tam do rozboju, ale z uwagi na charakter prowadzonych tam działań operacyjnych nie może wchodzić w szczegóły.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze