Reklama

Na Nowym Dworze doszło do rozboju

16/02/2018 10:59

W piątkowy poranek na ulicy Nowodworskiej doszło do rozboju. Policja prowadzi tam działania operacyjne.

Nasz czytelnik w piątek około godz. 8:30 zauważył, że na ulicy Nowodworskiej pojawiły się dwa radiowozy i karetka pogotowia. – Były tam taśmy ograniczające i sporo policji – mówi czytelnik. – To budynek prostopadły od ulicy, na jego dole znajduje się sklep – dodał.

Wojciech Jabłoński z dolnośląskiej policji potwierdził, że faktycznie doszło tam do rozboju, ale z uwagi na charakter prowadzonych tam działań operacyjnych nie może wchodzić w szczegóły.   

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości