Wrocławskie Inwestycje szukają firmy, która wybuduje ciąg pieszo-rowerowy wzdłuż ulic Miłoszyckiej i Kowalskiej. Wykonawca dostanie na to pół roku.
Przedmiotem przetargu, ogłoszonego przez Wrocławskie Inwestycje, jest budowa "ścieżki" pieszo-rowerowej, zlokalizowanej po południowozachodniej stronie ul. Kowalskiej od zjazdu do zakładu firmy 3M do połączenia z ciągiem w ul. Miłoszyckiej. W zakresie zadania jest także wykonanie przejścia dla pieszych i przejazdu rowerowego z azylem na wlocie ul. Mydlanej.
Zainteresowane wykonaniem zlecenia firmy mogą składać oferty do 11 czerwca. Na jego realizację jest 6 miesięcy od podpisania umowy z miastem.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze