Za dwa miesiące powołanie spółki, a za sześć budowa pierwszego z pięciu Centrów Rolno-Spożywczych pod Sankt Petersburgiem. Taki pomysł mają nasi urzędnicy, którzy porozumieli się z Rosjanami.
Pomysł budowy centrów urodził się parę miesięcy temu podczas spotkania Tomasza Tykierki, prezesa Dolnośląskiej Agencji Współpracy Gospodarczej z Jekateriną Bieliakową, radcą handlowym Federacji Rosyjskiej.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze