Reklama

Nieudana inauguracja sezonu pierwszej ligi w wykonaniu koszykarzy Śląska

23/09/2017 19:26

Koszykarze Śląska nie będą mile wspominać inaugurację sezonu pierwszej ligi. Wrocławianie przegrali w Kutnie z miejscowym Polfarmexem.

Gospodarze prowadzili od początku spotkania, a próby dogonienia rywali przez Śląsk okazały się nieskuteczne. Drużynie prowadzonej przez Jacka KrzykałęDominika Tomczyka nie pomogło 17 punktów Macieja Krakowczyka. Po 11 dołożyli Dziewa, Bluma i Grzeliński, ale na Kutno to nie wystarczyło.


Po pierwszych dwudziestu minutach spotkania było 42:33 dla wyżej notowanego rywala, którego zawodnicy aż ośmiokrotnie trafili w tym czasie za trzy punkty. Ostatecznie Śląsk przegrał 74 :82.


W przyszłą sobotę wrocławianie będą mieli okazję zrehabilitować się za tę porażkę. Na własym parkiecie zmierzą się z Nysą Kłodzko w derbach Dolnego Śląska.

Reklama

Polfarmex Kutno - WKS Śląsk Wrocław 86:74 (25:14, 17:19, 25:16, 19:25)
Polfarmex: Janiak 13, Szwed 12, Tradecki 12, Zębski 11, Kobus 9, Sobczak 8, Marek 7, Adamczewski 7, Pawlak 3, Popławski 2, Antczak 2.
Śląsk: Krakowczyk 17, Dziewa 11, Bluma 11, Grzeliński 11, Pławucki 9, Wilczek 8, Musiał 3, Jakubiak 2, Michałek 2, Ratajczak 0.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości