Jesteś absolwentem Politechniki Wrocławskiej lub studentem 4,5 roku? Interesujesz się elektroniką, telekomunikacją lub programowaniem w C++? 1 grudnia przyjdź na popołudnie rekrutacyjne do Nokia Siemens Networks.
Zapisy pod telefonem: 71 320 45 17 lub pod adresem e-mail: [email protected] przyjmuje Biuro Karier Politechniki Wrocławskiej - lista chętnych zostanie zamknięta w poniedziałek, 29 listopada o g.15.00.
Spotaknie odbędzie się 1 grudnia o g.16.00 w siedzibie firmy - Wrocław, Bema Plaza.
Wrocławskie Centrum zostało utworzone w 2000 roku przez Siemens Sp. z o.o. Kilka lat później, w kwietniu 2007 roku, kiedy z połączenia działów sieci telekomunikacyjnych Siemensa i Nokii powstała globalna spółka Nokia Siemens Networks, wrocławskie centrum miało ok. 600 pracowników. Od tamtej pory przybyło ponad 500 nowych osób.
Wrocławskie Centrum jest częścią globalnej organizacji badawczo-rozwojowej NSN, liczącej około 16000 ludzi, tworzących jeden z najbardziej innowacyjnych i najzdolniejszych zespołów w tej branży. Centra badawcze znajdują się w pobliżu ważnych rynków i dużych klientów firmy – w Europie (Niemcy, Finlandia, Włochy, Polska, Portugalia i Węgry) oraz w Stanach Zjednoczonych, Chinach i Indiach. We wrocławskim Centrum powstają rozwiązania i aplikacje w wielu obszarach najnowszych technologii telekomunikacyjnych oraz sieci nowych generacji. Prowadzone są tam zaawansowane badania oraz tworzone nowe standardy telekomunikacyjne dla technologii sieci następnej generacji, np. Long Term Evolution (LTE) i LTE Advanced.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze