Reklama

Nowa zwrotnica na pętli Sępolno. Tramwaje 33 wróciły na stałą trasę

31/03/2021 15:23

MPK Wrocław oddało do użytku wymienioną zwrotnicę na pętli Sępolno. Dzięki temu po tygodniowej przerwie na stałą trasę wracają tramwaje linii 33.

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji we Wrocławiu w środę, 31 marca, oddało do użytku wymienioną zwrotnicę tuż za pętlą tramwajową Sępolno. Normalny ruch na obu torach został już przywrócony, a skrócone do Stadionu Olimpijskiego kursy tramwajów linii nr 33 wracają na pętlę.


– Poprzednia zwrotnica niedawno zepsuła się i nie dało się jej naprawić. Sprowadziliśmy więc i zamontowaliśmy nowe urządzenie. W międzyczasie używać mogliśmy, niestety, tylko jednego toru. Teraz jednak tramwaje mogą bezpiecznie i bezproblemowo kursować przez Sępolno po nowej zwrotnicy bez żadnych ograniczeń – informuje Bartosz Naskręski, rzecznik MPK Wrocław.

Reklama

Prace remontowe trwały około tygodnia. Ich koszt wyniósł ok. 90 tys. zł.


CZYTAJ TEŻ: PIĘĆ ZWROTNIC DO WYMIANY JUŻ WKRÓTCE [LOKALIZACJE]


 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości