Jak donoszą źródła polonijne w Ameryce Północnej, oraz od pewnego czasu różne serwisy informacyjne w kraju, planowane jest uruchomienie nowych lotniczych połączeń bezpośrednich z kontynentu Amerykańskiego do Polski. Wrocławskie lotnisko również pojawia się na potencjalnej liście miejsc docelowych.
Fly Central Europe powstał na pokłosiu rezygnacji lub ograniczenia siatki lotów do Ameryki węgierskich linii Malev, czeskich CSA oraz PLL LOT. Chociaż wszystkie elementy tej inicjatywy nie są jeszcze w pełni dopracowane, pojawiają się informacje o połączeniach Krakowa z Chicago, oraz Kanadyjskiego Hamilton z Pragą, Budapesztem i jeszcze raz Krakowem. Loty miałyby się odbywać na zasadzie czarterów od maja do września. Wykonywałby je samolot Boeing 767 przewoźnika Air Italy Polska, chociaż sama firma twierdzi że potrzebuje jeszcze czasu na potwierdzenie tego doniesienia.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze