Premiera nowego modelu Volvo V60 oraz koncert zespołu Varius Manx uświetniły otwarcie nowego autoryzowanego salonu dealera Volvo na Bielanach Wrocławskich.
Na lokalnym rynku motoryzacyjnym pojawił się kolejny dealer samochodowy. Nowy salon Volvo otwarto na Bielanach Wrocławskich przy ulicy Wrocławskiej.
Otwarciu towarzyszyła prezentacja nowego modelu auta V60. Jest to odmiana kombi popularnego modelu S60. Auto ma lekko sportową linię i kilka nowoczesnych detali, m.in. system Pedestrian Detection, który wykrywa pieszych i w odpowiednim momencie zwalnia lub zatrzymuje pojazd.
Nowy salon otwarty jest od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-19.00 i sobotę w godz. 8.00-16.00.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze