Reklama

Nowy dealer Volvo na Bielanach

20/10/2010 00:00

Premiera nowego modelu Volvo V60 oraz koncert zespołu Varius Manx uświetniły otwarcie nowego autoryzowanego salonu dealera Volvo na Bielanach Wrocławskich.

Na lokalnym rynku motoryzacyjnym pojawił się kolejny dealer samochodowy. Nowy salon Volvo otwarto na Bielanach Wrocławskich przy ulicy Wrocławskiej.




Otwarciu towarzyszyła prezentacja nowego modelu auta V60. Jest to odmiana kombi popularnego modelu S60. Auto ma lekko sportową linię i kilka nowoczesnych detali, m.in. system Pedestrian Detection, który wykrywa pieszych i w odpowiednim momencie zwalnia lub zatrzymuje pojazd.




Nowy salon otwarty jest od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-19.00 i sobotę w godz. 8.00-16.00.




js

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości