We wtorek przed południem doszło do poważnej awarii Fortum, która pozbawiła ciepła i ciepłej wody mieszkańców kilkunastu wrocławskich osiedli. Ciepło ma wrócić do godz. 15.
Do awarii Fortum doszło we wtorek, 2 grudnia przed południem. Z brakiem ciepłej wody i zimnymi kaloryferami muszą mierzyć się mieszkańcy kilkunastu wrocławskich osiedli.
- Do awarii doszło na jednej z naszych magistrali. Awarii uległ sprzęt elektroniczny, a to spowodowało awaryjne zamknięcie zaworów. W tej chwili sytuacja będzie powoli wracała do normy, awaria została już usunięta - komentuje Jacek Ławrecki z Fortum. - Do godziny 15 mieszkańcy powinni mieć dostęp do ciepła w domach i ciepłej wody - dodaje.
AWARIA FORTUM WE WROCŁAWIU - LISTA OSIEDLI
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze