Bądźcie ostrożni! Synoptycy IMGW ostrzegają wrocławian przed gęstą mgłą, która lokalnie może osadzać szadź. Skutkiem będą śliskie nawierzchnie dróg i chodników. Dla Wrocławia i dużej części Dolnego Śląska ogłoszono żółty alert meteorologiczny.
Żółty alert będzie obowiązywał od godz. 17 w niedzielę do 4 nad ranem w poniedziałek. - Prognozuje się gęste mgły, w zasięgu których widzialność może miejscami wynosić poniżej 200 metrów. Mgły lokalnie będą osadzać szadź, powodując śliskość nawierzchni dróg i chodników - czytamy w popołudniowym komunikacie IMGW.
Ostrzeżenie dotyczy następujących miejsc na Dolnym Śląsku:
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze