Barka została zwodowana stoczni w Januszkowicach. W przyszłym tygodniu zostanie przyholowana i przycumowana do nabrzeża Hotelu Tumskiego, gdzie zastanie zaadoptowana na restaurację.
W tym celu dobudowana zostanie specjalna 3-kondygnacyjna konstrukcja. Uruchomienie pierwszej na wodzie restauracji we Wrocławiu przewiduje się późną jesienią bieżącego roku.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze