Spółka Wrocław 2012 jako pierwsza wprowadziła się na wrocławski stadion przy al. Śląskiej. Wprawdzie odbiory techniczne jeszcze się nie zakończyły i przygotowania do Monster Jam są na styk (impreza w sobotę 3 września), ale pracownicy miejskiej spółki już pracują pod trybuną główną.
- Zajęliśmy biura pod trybuną zachodnią. Na razie jeszcze rozpakowujemy kartony, ale idzie to wolno, bo właśnie teraz jest najwięcej pracy związanej z odbiorami technicznymi i tym się głównie zajmujemy – potwierdza Maciej Nowaczyk, ze spółki Wrocław 2012.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze