Reklama

Pijany kierowca złapany. Przyjechał na stację benzynową kupić więcej alkoholu

31/03/2021 20:25

Nawet 5 lat więzienia grozić może 61-latkowi, który pijany przyjechał samochodem na stację benzynową w celu zakupu, a jakże, alkoholu. Dzięki odpowiedzialnej postawie pracownika stacji jego plany nie powiodły się, a mężczyzna trafił prosto na komisariat.

Funkcjonariusze policji z Leśnicy otrzymali zgłoszenie z jednej z tamtejszych stacji benzynowych. Jak się okazało, patrol wezwany został przez pracownika ów stacji, który nie zamierzał sprzedać alkoholu jednemu z klientów. 61-latek, który przybył na miejsce samochodem, był dość zauważalnie pijany. Sprzedawca nie chciał pozwolić mu wrócić za "kółko" w tym stanie i wezwał policję. 


Gdy mundurowi przybyli na miejsce, przebadali kierowcę alkomatem. Mężczyzna wydmuchał aż 2 promile alkoholu w organizmie. Jakby tego było mało, okazało się, że 61-latek ma aktywny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych aż do 2023 roku, co dorzuciło mu kolejny paragraf do listy przewinień. O konsekwencjach zdecyduje sąd, a mężczyzna może trafić do więzienia nawet na 5 lat.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości