Reklama

Pijany mężczyzna wjechał rowerem w posterunek policji

01/04/2021 18:16

Na wrocławskim Podwalu funkcjonariusze zatrzymali młodego mężczyznę, który awanturował się w pomieszczeniu tamtejszego posterunku policji. Jak się okazało, 25-latek wcześniej wjechał w niego rowerem. Kompletnie pijany.

Policjanci z wrocławskiej komendy otrzymali zgłoszenie z okolic Konsulatu Generalnego Republiki Federalnej Niemiec przy ul. Podwale. Przed konsulatem znajduje się niewielkie pomieszczenie, należące do Policji. Powodem wezwania był 25-letni mężczyzna, który ni z tego ni z owego postanowił wjechać do niego rowerem, po czym próbował uciec z miejsca zdarzenia. O ile to pierwsze udało mu się bezbłędnie, tak to drugie już nie do końca, bowiem zatrzymał go funkcjonariusz pełniący tam służbę.


Po przybyciu patrolu na miejsce, 25-latek bardzo się awanturował, ale mundurowi szybko ustalili, co skłoniło go do tak nietypowej rowerowej trasy. Wszystkiemu winny był prawdopodobnie alkohol, bowiem mężczyzna wydmuchał na alkomacie ponad 2 promile w organizmie. Zanim jednak trafił na komendę, musiał wytrzeźwieć we Wrocławskim Ośrodku Pomocy Osobom Nietrzeźwym. O jego losie zdecyduje sąd. Warto zaznaczyć, że ze swojej rowerowej „wycieczki” wyszedł cało, a straty, jakie spowodował na posterunku, są niewielkie.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości