Ponad 1.5 promila alkoholu miał w organizmie 44-letni rowerzysta, który wjechał w latarnię. Mężczyzna został przewieziony do jednego z wrocławskich szpitali.
Do wypadku doszło na jednej z ulic znajdujących się na Popowicach.
– Na skutek tego zdarzenia 44-latek przewrócił się, a decyzją przybyłego na miejsce zespołu ratownictwa medycznego został przewieziony do jednego z wrocławskich szpitali – mówi starszy sierżant Paweł Noga z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.
Okazało się, że mężczyzna miał w organizmie ponad 1.5 promila alkoholu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze