Reklama

Pijany rowerzysta wjechał w… latarnię. Trafił do szpitala

14/04/2021 11:13

Ponad 1.5 promila alkoholu miał w organizmie 44-letni rowerzysta, który wjechał w latarnię. Mężczyzna został przewieziony do jednego z wrocławskich szpitali.

Do wypadku doszło na jednej z ulic znajdujących się na Popowicach.  


– Na skutek tego zdarzenia 44-latek przewrócił się, a decyzją przybyłego na miejsce zespołu ratownictwa medycznego został przewieziony do jednego z wrocławskich szpitali – mówi starszy sierżant Paweł Noga z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.

Okazało się, że mężczyzna miał w organizmie ponad 1.5 promila alkoholu.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości