W środę przez dwie godziny nie było przejazdu dla tramwajów po torowisku na alei Hallera. Jeden ze składów uszkodził pantograf, czyli część, która łączy go z siecią trakcyjną i dostarcza napięcie zasilające.
Na czas usuwania utrudnień w ruchu tramwaje linii 20, jadące w kierynku Oporowa, skierowano objazdem przez ulice Krupniczą, Sądową i Grabiszyńską, natomiast tramwaje linii 74 do Osobowic jeździły awaryjnie przez ul. Powstańców Śląskich, Piłsudskiego i pl. Legionów.
MPK Wrocław uruchomiło też autobusy "za tramwaj" w relacji Hallera > FAT.
Do awarii doszło po godz. 12. O godz. 14.20 torowisko na Hallera zostało ponownie udostępnione dla ruchu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze