Reklama

Policjanci skontrolowali kluby fitness. Ich właścicielom grożą wysokie kary [ZDJĘCIA]

03/04/2021 10:33

Policjanci interweniowali w piątek w dwóch klubach fitness. W pierwszym z nich znajdowało się 18, a w drugim 8 osób.

Do interwencji doszło na terenach klubów fitness znajdujących się w rejonie Bielan Wrocławskich i na terenie Starego Miasta. 


– Wobec wszystkich osób podjęto stosowne czynności. Sporządzono 19 wniosków o ukaranie do sądu w związku z popełnieniem wykroczeń z art. 116 Kodeksu wkroczeń, a z osobami, które zarządzały obiektami, wykonano czynności mające na celu zebranie materiału dowodowego w związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa z art. 165 § 1 Kodeksu karnego – mówi asp. szt. Łukasz Dutkowiak z Komendy Miejskij Policji we Wrocławiu.

I dodaje, że w tego typu przypadkach są także kierowane wnioski do służb sanitarnych o nałożenie kar administracyjnych za „rażące naruszenie obowiązujących przepisów sanitarno-epidemiologicznych”. Ich wysokość może sięgnąć nawet 30 tys. złotych.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości