Reklama

Policjanci z Wrocławia zabezpieczyli dużą ilość narkotyków

01/04/2021 22:18

Wrocławscy policjanci zatrzymali 26-latka w jego mieszkaniu na terenie Wrocławia. Podejrzewali bowiem, że mogą znajdować się tam niemałe ilości narkotyków. Nie pomylili się.

Wrocławscy kryminalni do mieszkania 26-latka weszli w ramach prowadzonej sprawy operacyjnej. Wedle ich ustaleń mógł on posiadać znaczną ilość środków odurzających. Absolutnej pewności funkcjonariusze nabrali, gdy tuż po otwarciu przez mężczyznę drzwi z jego lokum uwolniła się intensywna woń marihuany. Podejrzany z początku nie potrafił wytłumaczyć, skąd się ona wzięła, po chwili zdecydował się jednak dobrowolnie wskazać konkretny pokój.


A tam policjanci faktycznie znaleźli i zabezpieczyli narkotyki. Mężczyzna starał się tłumaczyć, że potrzebował ich wyłącznie na własny użytek. To było jednak bardzo wątpliwe, gdyż łącznie kryminalni ujawnili: 100 porcji ecstasy, 60 porcji marihuany i 700 porcji amfetaminy.

Reklama

Poza środkami odurzającymi znaleźli także wagę elektroniczną, telefon komórkowy oraz gotówkę. Wrocławianin od razu został zatrzymany i zabrany na komendę. O jego losie zadecyduje sąd. Za posiadanie narkotyków w więzieniu spędzić można nawet 3 lata, a w przypadku większych ilości - do 10 lat.


 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości