We wtorek rano na ul. Hallera we Wrocławiu doszło do zdarzenia drogowego, w wyniku którego ucierpiała 57-letnia kobieta. Piesza została potrącona przez kierowcę, który według wstępnych ustaleń prawdopodobnie nie zachował szczególnej ostrożności, dojeżdżając do przejścia.
63-letni kierowca mazdy potrącił w obrębie przejścia dla pieszych 57-letnią kobietę. Ta z urazem nogi trafiła do szpitala. Na miejscu interweniowało pogotowie ratunkowe. Służby jeszcze nie wiedzą, jak doszło do tego wypadku.
-Będziemy sprawdzać monitoring i wyjaśniać okoliczności tego zdarzenia. Wiemy, że kierowca mazdy był trzeźwy - podał nam podkom. Wojciech Jabłoński z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.
Na miejscu czynności już się zakończyły, droga jest już przejezdna.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze