Reklama

Przechowywał narkotyki w samochodzie i piwnicy. Zatrzymała go policja

09/02/2018 13:50

Wrocławscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę, który nie ma uprawień do kierowania autem i miał przy sobie kilka porcji marihuany. Dodatkowo okazało się, że nie posiada on uprawnień do kierowania. Narkotyki znaleziono też w należącej do niego piwnicy.

Funkcjonariusze policji we Wrocławiu dostali informację o 34-letnim mężczyźnie, który porusza się samochodem i może posiadać przy sobie narkotyki. Zatrzymali go do kontroli drogowej i znaleźli przy nim kilka porcji marihuany. Policjanci udali się też do miejsca zamieszkania podejrzanego i w należącej do niego piwnicy natrafili na kolejne środki odurzające. Policjanci zabezpieczyli ilość amfetaminy, z której można by było uzyskać ponad 700 porcji tego środka odurzającego, a także marihuanę w ilości pozwalającej na uzyskanie blisko 120 porcji tego narkotyku. Mężczyzna będzie również odpowiadał za poruszanie się autem bez uprawnień.

Policjanci ustalają, czy zatrzymany 34 - latek nie zajmował się handlem narkotykami i sprawdzają, jakie było źródło pochodzenia zabezpieczonych środków odurzających.

Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. W przypadku, gdy sprawca zajmuje się ich handlem, kara ta może wynieść nawet do lat 10.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości