Market spożywczy, drogeria i salony odzieżowe, a na piętrze centrum zaplanowano siłownię, fitness, salony masażu i gabinety lekarskie. Jeszcze w tym roku przy ul. Kiełczowskiej otworzone zostanie centrum handlowo-usługowe.
Budowa obiektu jest na ukończeniu, a pierwsi najemcy pojawią się tam jeszcze w grudniu. Obiekt czekają jeszcze tylko prace wykończeniowe, a jego otoczenie – budowa parkingu.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze