Reklama

Przy ul. Osobowickiej z Odry wyłowiono ciało kobiety

24/04/2021 12:42

W sobotę rano, w pobliżu ulicy Osobowickiej 70, z Odry wyłowiono ciało kobiety. Na miejsce przyjechała policja, straż pożarna, WOPR i prokurator.

– Około godziny 9:20 zostaliśmy zadysponowani przez Państwową Straż Pożarną do działań przy ciele unoszącym się na wodzie – informuje dolnośląskie WOPR. I dodaje, że ciało zostało wyłowione z rzeki.  


Sierżant Aleksandra Rodecka z KMP we Wrocławiu dodała, że na miejscu – pod nadzorem prokuratora – pracują policjanci, strażacy i ratownicy WOPR.


Funkcjonariusze będą ustalać przyczyny zdarzenia i personalia tej kobiety. – Decyzją prokuratora zwłoki zostaną przewiezione do zakładu medycyny sądowej – powiedziała policjantka.


Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości