Pandemia ponownie nabrała rozpędu, a sport znów na tym ucierpiał. Planowany pierwotnie na kwiecień Puchar Świata w Strzelectwie Sportowym Osób Niepełnosprawnych we Wrocławiu został odwołany z powodu koronawirusa.
Zawody Pucharu Świata miały być pierwszą międzynarodową imprezą strzelectwa osób niepełnosprawnych organizowaną we Wrocławiu. Udział wziąć w nich miało ponad 200 zawodników z całego świata, a areną byłaby strzelnica WKS-u Śląska Wrocław. Niestety obecna sytuacja z koronawirusem, a także nowe obostrzenia wprowadzane w ostatnim czasie zmusiły organizatorów do odwołania zawodów. Informacje te potwierdził już oficjalnie Polski Związek Strzelectwa Sportowego.
Na ten moment impreza ma status odwołanej, aczkolwiek organizatorzy wyrazili nadzieję, że ostatecznie uda się ją zorganizować w innym terminie.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze