Reklama

Reprezentacja Polski trenowała na Stadionie Wrocław. W piątek mecz z Nigerią [ZDJĘCIA]

22/03/2018 23:01

W czwartkowy wieczór odbył się ostatni trening reprezentacji Polski przed piątkowym meczem z Nigerią. Biało-Czerwoni znów nie ćwiczyli w komplecie, a tym razem zabrakło Łukasza Piszczka, Sławomira Peszki, Bartosza Bereszyńskiego i Macieja Rybusa.

WOJCIECH SZCZĘSNY: DRZWI DO KADRY SĄ OTWARTE DLA KAŻDEGO


Występ Peszki, BereszyńskiegoPiszczka z Nigerią jest wykluczony. Pierwszy z nich nadal leczy przeziębienie, drugi jeszcze nie doszedł do siebie po niedawnym urazie, a Piszczek opuścił zgrupowanie reprezentacji z powodu narodzin dziecka. Decyzja co do gry Macieja Rybusa - również przeziębionego - zostanie podjęta w piątek.


ADAM NAWAŁKA PRZED MECZEM Z NIGERIĄ: DO WROCŁAWIA WRACAMY Z PRZYJEMNOŚCIĄ


Mecz Polski z Nigerią odbędzie się w piątek o godzinie 20:45. Kadrowicze we Wrocławiu będą przebywać do niedzieli, a następnie wylecą do Katowic. We wtorek - 27 marca - w Chorzowie zagrają z Koreą Południową.


prochu

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości