Lotnisko we Wrocławiu ogłosiło swój wybór firm które poprowadzą punkty gastronomiczne w nowo budowanym terminalu.
Decyzja dotyczy obiektów w strefie ogólnodostępnej, jak też tzw. „airside” do którego mogą się dostać tylko pasażerowie posiadający kartę pokładową.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze