Reklama

Rockmeni Bez Gitary dotarli do Wrocławia. Szykują Air Guitar Fight w jednym z parków

31/07/2015 00:00

Polskie miasta opanowali Rockmeni Bez Gitary, przelewający swoją miłość do muzyki na powietrzne riffy i solówki. Nie trzeba już spędzać setek godzin na doskonaleniu umiejętności gitarowych, żeby zostać gwiazdą rocka, a swoje niewidzialne wiosło można po występie bez skrupułów roztrzaskać o deski sceny. Powietrzni gitarzyści już ćwiczą, bo Gumtree i Antyradio zapowiadają 9 sierpnia zawody Air Guitar Fight we Wrocławiu.

„Gdy trzymasz w rękach powietrzną gitarę, nie możesz trzymać pistoletu” – tak brzmi oficjalne motto Mistrzostw Świata w Air Guitar rok rocznie odbywających się w Finlandii.


 


Air Guitar World Championships już od 20 lat tworzy społeczność pozytywnie zakręconych Rockmenów Bez Gitary, realizując ideę Pokój, Miłość i Rock’n’Roll (Peace, Love & Rock’n’Roll). Do Air Guitarowej rodziny należy już ponad 20 krajów, w tym Stany Zjednoczone, Niemcy, Francja i Japonia. Możliwe, że już niedługo mistrzem zostanie nasz zawodnik.

Reklama

 

 


W Polsce, chociaż nigdy jeszcze nie braliśmy udziału w rozgrywkach międzynarodowych, domorośli wirtuozi powietrznej gitary już zaczynają ćwiczyć, bo Gumtree i Antyradio zapowiedziały Air Guitar Fight, czyli pierwsze w naszym kraju tego typu zawody. Zwieńczą one Air Guitarowe turnée po całej Polsce.


 


Brzmienie niewidzialnych instrumentów będzie można usłyszeć w Toruniu, Gorzowie Wielkopolskim, Wrocławiu i Opolu, gdzie będzie szansa nagrania swojego występu i zostania jedną z 6 osób, które pojadą na Hel walczyć w Wielkim Finale o tytuł najlepszego Rockmena Bez Gitary w Polsce.

Reklama

 


Od 1 do 10 sierpnia można nagrywać 60-sekundowe filmiki przedstawiające Air Guitarowe występy z rockowymi kawałkami w tle. Jedyny w swoim rodzaju sposób naśladowania ulubionego gitarzysty należy wrzucić do komentarzy pod postem konkursowym na fanpage’u Gumtree Polska lub na swój profil na Facebooku i opatrzyć hashtagiem #airguitar.


 


Dla bardziej leniwych przygotowano wydarzenia w 4 poniżej wymienionych miastach, gdzie na spragnionych wrażeń Rockmenów Bez Gitary, Gumtree będzie czekać z kamerą i głośnymi, rockowymi przebojami. Spośród wszystkich zgłoszeń on i offline, jury wybierze 6 uczestników, którzy poprzez formularz na stronie internetowej wyrazili chęć uczestnictwa w Wielkim Finale.

Reklama

 


To oni spędzą z Gumtree i Antyradiem niezapomniane dni na Helu i zawalczą o super nagrody i uwielbienie fanów. Ponadto na 3 najlepsze facebookowe zgłoszenia czekają gitary elektryczne.

Zawody we Wrocławiu odbędą się 9 sierpnia w Restauracji Agawa w parku Południowym.
cel

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości