Reklama

Rozebrali salon samochodowy, zbudowali domki dla kotów

10/06/2021 12:46

Koty z wrocławskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt otrzymały w tym tygodniu 16 nowych domków. Co ciekawe budki zostały zbudowane z materiałów pozyskanych z rozbiórki wrocławskiego salonu samochodowego.

Drewniane elementy, z których zbudowano domki dla zwierzaków, przez blisko ostatnie dwa lata stanowiły wyposażenie tymczasowego salonu Mercedessa przy ul. Olsztyńskiej. Obiekt ten powstał po pożarze salonu, do którego doszło w 2019 roku.


W związku z ukończeniem prac remontowych obsługa klientów przeniosła się do budynku, a salon tymczasowy rozebrano. By nie marnować materiałów użytych do jego zbudowania, właściciel salonu zdecydował o ponownym wykorzystaniu materiałów z rozbiórki. Do budowy 16 domków użyto desek, które wcześniej były do wystroju salonu i plaży, na której prezentowane były samochody.

Reklama

Nowe domki trafiły już do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt przy ul. Ślazowej w ubiegłą środę, kiedy to obchodzony był Dzień Przyjaciela. Konstrukcje mają zapewnić mieszkającym tam kotom schronienie przed deszczem, a także palącym słońcem.


bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości