Już 1 grudnia rozpocznie się demontaż ponad 220-metrowego żurawia, który służył do budowy Sky Tower. Skomplikowana operacja ma potrwać tydzień, ale w każdej chwili może zostać przerwana przez silny wiatr.
Budowa największego wieżowca w Polsce jest już na ostatniej prostej. W grudniu rozpoczną się pierwsze końcowe odbiory. Robotnicy kończą w tej chwili izolację na dachu budynku, później zostaną im jedynie drobne prace wykończeniowe wewnątrz.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze