Do tragicznego wypadku doszło w środę wieczorem w pobliżu stacji Wrocław Gądów. Zginął mężczyzna, który z nieznanych przyczyn wtargnął na tory w niedozwolonym miejscu.
Do wypadku doszło około godz. 21 na trasie między stacjami Nowy Dwór i Gądów. Jak informuje podkomisarz Wojciech Jabłoński z dolnośląskiej policji, mężczyzna w wieku 60-70 lat zmarł w wyniku poniesionych obrażeń.
Trwa ustalenie tożsamości zmarłego i wyjaśnianie przyczyn zdarzenia. Ze wstępnych ustaleń wynika, że prawdopodobnie doszło do nieszczęśliwego wypadku. Prowadzący pociąg maszynista był trzeźwy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze