Reklama

Stówka zamiast złotówki. Poważny błąd w systemie Vozilli

04/11/2017 10:30

Uwaga! W systemie wypożyczalni samochodów elektrycznych jest poważny błąd. Zamiast 1 zł z konta użytkownika ściągane jest aż 100 zł. - Pracujemy nad naprawą - mówi Rafał Śmigiel, kierownik biura obsługi klienta.

System Vozilla startuje dziś we Wrocławiu. W pełni zostanie uruchomiony o godzinie 13, ale już teraz można się rejestrować. I tu pojawia się problem, o którym poinformował nasz Czytelnik (imię i nazwisko do wiadomości redakcji). - Przeczytałem uważnie regulamin. W punkcie 5.2 jest napisane, że z mojej karty kredytowej zostanie pobrana złotówka, która - jak można przeczytać - w ciągu 24 godzin zostanie zwrócona. Rzecz w tym, że nagle okazało się, że pobrano mi aż 100 zł. A o takiej kwocie nie ma słowa w regulaminie - słyszymy.


Vozilla zapewne będzie się dziś cieszyła sporą popularnością, także osób, od których nie stąd ni zowąd pobrane będzie 100 zł może być sporo. - Jak to się mówi: sto złotych piechotą nie chodzi. To dla mnie spora suma, mam nadzieję, że ją odzyskam - kończy nasz Czytelnik.

Reklama

O sprawie poinformowaliśmy biuro obsługi klienta Vozilli. Usłyszeliśmy, że firma wie o błędzie. - Pracujemy nad tym, aby jak najszybciej go naprawić. Chcemy aby nie było żadnych nieścisłości, ani nieporozumień - mówi nam Rafał Śmigiel, kierownik biura obsługi klienta. Ważna informacja jest taka, że 100 złotych na pewno ostatecznie wróci na konto użytkownika.


Startuje miejska wypożyczalnia samochodów elektrycznych. Można już pobrać aplikację Vozilla


Kilkadziesiąt minut po publikacji artykułu, otrzymaliśmy oficjalną odpowiedź od agencji Wills Integrated, która obsługuje medialnie Vozillę.

- Niestety wczoraj z powodu błędu podczas weryfikacji karty kredytowej, system próbował lub pomyłkowo pobrał kwotę 100 zł zamiast 1 zł. Operacja została już anulowana, błąd naprawiony i pieniądze wkrótce wrócą na konto użytkowników. Przepraszamy za te niedogodności i prosimy o ponowną weryfikację. System dopiero staruje i niestety takie sytuacje się zdarzają. Prosimy o wyrozumiałość i jednocześnie zapewniamy, że robimy wszystko, aby wyeliminować wszystkie błędy, tak aby użytkownicy mogli w pełni cieszyć się z korzystania z naszej usługi - tłumaczy zespół Vozilli.

Reklama

Vozilla to pierwszy w Polsce system wypożyczalni elektrycznych miejskich aut. Wrocławianie mogą skorzystać ze 190 nissanów leaf. Samochodami można jeździć po buspasach. Za minutę jazdy zapłacimy 1 zł. W listopadzie operator przygotował promocję: pojedziemy za pół ceny. Na jednym ładowaniu można pokonać dystans 150 kilometrów.


Marcin Torz

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości