Reklama

Studio Sejmik: Czy na Dolnym Śląsku faktycznie powstała „nowa większość”? [DEBATA]

30/04/2021 15:04

Czy w Sejmiku Województwa Dolnośląskiego faktycznie powstała „nowa większość”? Dlaczego mimo poparcia 19 radnych, opozycji nie udało się odwołać przewodniczącego? Czy zarząd województwa po ostatnich przegrupowaniach w sejmiku, może nadal skutecznie sprawować władzę? Odpowiedzi na te pytania szukaliśmy w pierwszym odcinku programu Studio Sejmik.

Studio Sejmik to nowy program publicystyczny, do którego zapraszamy przedstawicieli Sejmiku Województwa Dolnośląskiego, by porozmawiać o bieżących wydarzeniach w regionie.


W pierwszym odcinku rozmawiamy o aktualnej sytuacji w Sejmiku Województwa Dolnośląskiego, w tym nieudanej próbie odwołania przewodniczącego.


Gośćmi pierwszego odcinka byli: Jerzy Dec (Prawo i Sprawiedliwość), Jacek Iwancz (Nowoczesna Plus), Patryk Wild (Bezpartyjni Samorządowcy) oraz Tymoteusz Myrda (Bezpartyjni i Samorządowcy), a debatę moderował Bartosz Senderek, redaktor naczelny portalu tuWroclaw.com.

Reklama


red.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości