Reklama

Sutryk po ogłoszeniu oficjalnych wyników: „Będę prezydentem wszystkich wrocławianek i wrocławian” [WIDEO]

23/10/2018 23:38

Jacek Sutryk, od kilkudziesięciu minut prezydent-elekt, po ogłoszeniu oficjalnych wyników wyborów na prezydenta Wrocławia na Twitterze opublikował, krótkie nagranie, w którym podziękował za głosy i zapewnił, że będzie prezydentem „wszystkich wrocławianek i wrocławian”.

– 130 tysiącami głosów zostałem wybrany prezydentem naszego miasta. Bardzo Wam dziękuję, za te głosy, bardzo Wam dziękuję za zaufanie i obiecuję być prezydentem wszystkich wrocławianek i wrocławian – powiedział tuż po ogłoszeniu oficjalnych wyników Jacek Sutryk.


Przypomnijmy, że Jacek Sutryk w niedzielnych wyborach uzyskał 50,2% głosów. Taki wynik kandydata Koalicji Obywatelskiej oznacza, że we Wrocławiu nie będzie drugiej tury.



 


bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości