Reklama

Szaleńcza jazda przez centrum. Zniszczył 7 aut wciskając się między nie. Zobaczcie ten film!

22/07/2022 15:52

Szaleńcza jazda 20–latka zakończyła się 7 uszkodzonymi samochodami, a także przewiezieniem dwóch osób do szpitala. Mężczyzna poruszał się audi, które zostało skradzione. Do tego był pod wpływem narkotyków.

Do zajścia doszło w Zgorzelcu. Samochód został skradziony na terenie Niemiec. Kierował nim 20–letni mężczyzna, który był pod wpływem metamfetaminy.


– Funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego, którzy obsługiwali zaistniałe z winy mężczyzny zdarzenia drogowe potwierdzili, że kierujący doprowadził w Zgorzelcu do kolizji z siedmioma pojazdami – mówił rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu asp. szt. Łukasz Dutkowiak.


— Tuż po przekroczeniu granicy naszego kraju uderzył w BMW, a następnie na ulicy Pułaskiego w osobowego mercedesa, na ulicy Traugutta zderzył się z oplem, a na skrzyżowaniu ulic Traugutta z ulicą Kościuszki — uderzył w toyotę i mercedesa, co zarejestrowały kamery miejskiego monitoringu. Kolejne zdarzenie zaistniało na ulicy Kościuszki, przed skrzyżowaniem z ulicą Kamieniarską, gdzie kierowca uderzył autem w prawidłowo poruszającego się Forda, który w wyniku zderzenia najechał na volkswagena – wyliczał rzecznik.

Reklama

Dwie osoby z ostatnich pojazdów trafiły do szpitala, ale nie stało im się nic poważnego.


Policjanci ze Zgorzelca ustalają, czy kierowca jest także odpowiedzialny bezpośrednio za kradzież auta. Jeśli tak, grozi mu kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

411-146292


klim

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości